Systemy i produkcja

Planowanie, wdrażanie i produkcja – na najwyższym poziomie

Firmy farmaceutyczne, takie jak URSAPHARM, muszą stosować najnowsze i najwyższe standardy jakości nawet na etapie planowania produkcji. Bezkompromisowe i konsekwentne wdrażanie tych standardów przekłada się na gwarancję zgodności z wysokimi wymaganiami krajowych i międzynarodowych organów nadzorczych. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najnowocześniejsze działy produkcyjne nie mogą funkcjonować bez wykwalifikowanych naukowców i pracowników. Ich wiedza na temat rozwoju, produkcji, kontroli i zapewnienia jakości jest niezbędnym fundamentem naszej działalności.

Sterylne płynne i półpłynne produkty, takie jak krople do oczu i maści do oczu, są produkowane w pomieszczeniach czystych, zgodnie z najnowszymi dobrymi praktykami produkcyjnymi (cGMP). Szeroki zakres produkcji URSAPHARM obejmuje również stałe postacie leków, takie jak kapsułki oraz tabletki powlekane i niepowlekane.

Potwierdzeniem wysokich standardów obowiązujących we wszystkich działach URSAPHARM są pomyślne wyniki licznych audytów i inspekcji krajowych i międzynarodowych organów nadzorczych, jednostek notyfikowanych i klientów. Można wymienić następujące przykłady:

  • DIN EN ISO: 9001:2008
  • DIN EN ISO 13485:2012+AC:2012
  • Unijny standard GMP/cGMP