Ekskluzywna światowa premiera URSAPHARM Virtual Reality Experience na kongresie AAD 2017

Dnia 13 marca 2017 r., wraz z początkiem tegorocznej edycji specjalistycznej konferencji okulistycznej AAD w Düsseldorfie, firma URSAPHARM po raz pierwszy zaprezentowała aplikację „Eye-Explorer Virtual Reality”.

Jest to pionierski projekt firmy URSAPHARM zrealizowany w technologii VR, który jest doskonałym przykładem na to, w jaki sposób połączyć współczesną technologię, innowacyjną kreatywność i popartą dowodami wiedzę medyczną, by stworzyć niezwykłe doświadczenie angażujące wszystkie zmysły. Zapraszamy do udziału w fascynującej podróży na powierzchnię oka, podczas której spojrzysz na oko z zupełnie innej perspektywy. Dzięki rewolucyjnej technologii VR można z bliska obserwować wnętrze filmu łzowego oraz przeżyć niezapomnianą i pouczającą przygodę.

Aplikacja Eye-Explorer Virtual Reality App zebrała entuzjastyczne recenzje już w pierwszym dniu jej oficjalnej premiery. Podróż do filmu łzowego na stoisku URSAPHARM odbyło ponad 280 gości – „warto było przyjechać do Düsseldorfu choćby po to, by zobaczyć ten film” – to jedna z wielu pozytywnych recenzji z pierwszego dnia kongresu AAD 2017.

Icon video